alfa-analiz-osgb-yetki-belgesi

ALFA ANALİZ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

2013 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmalar yapan, sürekli yenilikleri takip eden ve sürekli kendini geliştiren ekibimizle birlikte, ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşmasında ve yaygınlaşmasında bizim de bir payımız olsun istiyoruz. Bu yüzden firma veya sektör ayırt etmeden ülkemize ve halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan şirketimizin, iş sağlığı ve güvenliği sektörünün öncülerinden olması için elimizden geleni yapmaktayız.

MİSYONUMUZ

Çalışma yaptığımız firmaların, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda herkesi bilinçlendirmek ve bilgilendirmektir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşması ve ülkemizin iş sağlığı ve güvenliği konusunda dünyada iyi bir konuma gelebilmesi için katkı sağlamaktır.

“Sizlere en ucuz hizmeti değil ama daima en iyi hizmeti sunmak için buradayız, firmanıza özel, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri için teklif alabilirsiniz. ”

TEKLİF İSTE

BAZI REFERANSLARIMIZ